Aktualności

07.10.2019

Dni Otwarte w Ośrodku !!!

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych-klas 7 i 8 oraz średnich  -do  udziału w Dniach Otwartych, które organizowane są w trzy piątki w miesiącu o godz. 13.00.
W celu zapisania się na konkretny termin proszę kontaktować się pod numerem telefonu 32 278 11 99 wew. 105. Grupa może liczyć do 20 osób.
Spotkania te mają na celu zmniejszenie poziomu lęku przed zgłoszeniem się w przypadku zaistniałych problemów, ale także stworzenie okazji do skonfrontowania niekiedy stereotypowego myślenia nie tylko o samych placówkach terapeutycznych, ale także o osobach korzystających z ich pomocy. Dodatkowo w trakcie spotkań uczniowie mają okazję wzięcia udziału w warsztacie z wykorzystaniem alkogogli, którego celem jest ukazanie negatywnego wpływu alkoholu na funkcje poznawcze, zwłaszcza w przypadku osób prowadzących pojazdy.

   

Program dofinansowany jest z budżetu Miasta Zabrze  w ramach Programu Zdrowotnego.


Powrót

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej