Aktualności

20.03.2018

Regionalna konferencja „Skuteczne strategie rozwiązywania problemów uzależnień w województwie śląskim”

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu we współpracy z Krajowym Biurem do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii, Samorządem Województwa Śląskiego –Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, Urzędem Miejskim w Zabrzu, Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach Filia w Zabrzu pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Dyrektora Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii, Prezydenta Miasta Zabrze organizuje regionalną konferencję „Skuteczne strategie rozwiązywania problemów uzależnień w województwie śląskim”, która odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2018r. w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach filia  w Zabrzu.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, różnych grup zawodowych (m. in.: pracownicy oświaty, pracownicy socjalni, kuratorzy sądowi, pracownicy ośrodków terapii uzależnień) oraz organizacji pozarządowych województwa śląskiego.

 

Rekrutację prowadzi  Samodzielny Publiczny Zakładem Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu.

Program Konferencji

Konferencja jest realizowana w ramach Narodowego Programu Zdrowia współfinansowana ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii oraz ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach realizacji Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w województwie śląskim na lata 2016-2020 i Programu przeciwdziałania narkomanii w województwie śląskim na lata 2017-2020

 

 


Powrót

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej