Aktualności

28.10.2015

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu II Halowego Turnieju Piłki Nożnej oraz tym, którzy przyczynili się do tego, aby impreza przebiegła w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa, jednocześnie w duchu sportowej rywalizacji.

Dziękujemy Pani Prezydent Miasta Zabrze – Małgorzacie Mańka-Szulik – za objęcie honorowym patronatem Turnieju i ufundowanie Pucharu za I miejsce, Panu Przewodniczącemu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Janowi Szulikowi – za ufundowanie Pucharu za III miejsce.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie – Krzysztofowi Brzózce oraz Panu Dyrektorowi Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie – Piotrowi Jabłońskiemu za objęcie patronatem honorowym Turnieju.

Pani Prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu-Beacie Łokas – Styrylskiej – za współorganizowanie Turnieju w zakresie udostępnienia hali. Górnikowi Zabrze i Panu Bartłomiejowi Perek – za objęcie patronatem i ufundowanie nagrody dla najlepszego strzelca turnieju.

Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej – za ufundowanie nagród indywidualnych i drużynowych.

Śląskiemu Związkowi Piłki Nożnej – za ufundowanie nagród dla drużyn.

Firmie RED -MED za sprawowanie opieki medycznej.

Firmie MULTISPORT, której przedstawiciel sędziował w zawodach.

Arkowi Zawrot – za sędziowanie.

Sieci sklepów SIMPLY za ufundowanie wody dla zawodników.

Arturowi Libor – za prowadzenie i komentowanie zawodów.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie przy organizacji Turnieju!!!


Powrót

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej