Aktualności

04.11.2016

III Halowy Turniej Piłki Nożnej „Graj o swoje”

29 października w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej „Graj o swoje” o Puchar Prezydenta Zabrza zorganizowany przez nasz Ośrodek już po raz trzeci. Patronat nad turniejem objęła Pani Prezydent Miasta Zabrze, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny działające w obszarze profilaktyki lub leczenia uzależnień,  reprezentujące:

Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu, Zakład Lecznictwa Odwykowego „Szansa” z Pławniowic, Ośrodek Leczenia Uzależnień „Dom Nadziei” z Bytomia, Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień „Familia” z Gliwic, Katolicki Ośrodek „Dom Nadziei” z Bytomia, Fundację Pomost z Zabrza, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie  z Zabrza, Ośrodek „Nadzieja” z Bielska Białej, Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego z Zabrza. Łącznie  72 uczestników i ok 110 kibiców.

Rozgrywkom towarzyszyła wspaniała zabawa oraz niezwykle emocje zarówno na boisku jak również na trybunach. Rywalizacja  drużyn była zacięta!

Ostateczne wyniki rywalizacji:

  1. Familia Gliwice
  2. Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu
  3. Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za udział w imprezie. Dziękujemy sponsorom, kibicom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju.

 


Powrót

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej