Aktualności

26.05.2020

Wznawiamy kontakt bezpośredni w Ośrodku

Informujemy, że od 1 czerwca 2020r.  wznawiamy przyjmowanie pacjentów w kontakcie bezpośrednim z psychoterapeutą/lekarzem-  dotyczy głównie pacjentów pierwszorazowych. Wizyty w  poradniach/przyjęcia do oddziałów dziennych należy ustalać telefonicznie pod nr 32 271 84 42.

Pacjenci kontynuujący terapię w dalszym ciągu mają możliwość korzystania z terapii on-line lub w kontakcie bezpośrednim- do uzgodnienia z lekarzem/psychoterapeutą.

W celu uniknięcia gromadzenia się zbyt dużej liczby osób, pacjenci  będą mieli wyznaczoną w danym dniu  konkretną godzinę wizyty, na którą należy się zgłosić 10 minut wcześniej. W przypadku, gdy pacjent nie może zgłosić się  do Ośrodka w umówionym terminie, PROSIMY O TELEFONICZNE ODWOŁANIE WIZYTY Z ODPOWIEDNIM WYPRZEDZENIEM!!! Ułatwi to pracę Ośrodka i przyśpieszy wizytę innych osób.

 


Powrót

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej