Aktualności

26.10.2015

24 października odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej „Graj o swoje”

24 października w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej „Graj o swoje” o Puchar Prezydenta Zabrza zorganizowany przez nasz Ośrodek już po raz drugi. Patronat nad turniejem objęła Pani Prezydent Miasta Zabrze, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii oraz Górnik Zabrze.

Impreza ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, poprzez wskazanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. W rozgrywkach wzięły udział drużyny działające w obszarze profilaktyki lub leczenia uzależnień: nasz ośrodek, ośrodek Familia z Gliwic, ośrodek Szansa z Pławniowic, ośrodek Dom Nadziei z Bytomia, Tarnogórski Ośrodek Terapii Uzależnień w Tarnowskich Górach, Fundacja POMOST z Zabrza, MOPR Zabrze.

Rozgrywkom towarzyszyła wspaniała zabawa oraz niezwykle emocje zarówno na boisku jak również na trybunach. Rywalizacja drużyn była zacięta! Ostatecznie po ciężkich zmaganiach reprezentacja OPiLU zajęła drugie miejsce!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za udział w imprezie. Dziękujemy sponsorom, kibicom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju.

Wyniki turnieju:

  • I miejsce Dom Nadziei Bytom
  • II miejsce OPiLU Zabrze
  • III miejsce TOTU „Falochron” Tarnowskie Góry

Powrót

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej